خشم ستاره‌های فوتبال از کویتی‌ها
خشم ستاره‌های فوتبال از کویتی‌ها

برخی از ستاره‌های بازنشسته جهان فوتبال به خاطر پرداخت نشدن حق و حقوقشان برای حضور در یک تورنمنت به شدت از کویتی‌ها عصبانی هستند. _سایت خبری مدآرا و به نقل از مارکا، ژوئن امسال در کویت بازی‌هایی با نام الخرینج برگزار شد (تورنمنت دوستانه‌ای که در بخش‌های مختلف در جریان ماه رمضان برگزار می‌شود). میزبان […]برخی از ستاره‌های بازنشسته جهان فوتبال به خاطر پرداخت نشدن حق و حقوقشان برای حضور در یک تورنمنت به شدت از کویتی‌ها عصبانی هستند.

_سایت خبری مدآرا و به نقل از مارکا، ژوئن امسال در کویت بازی‌هایی با نام الخرینج برگزار شد (تورنمنت دوستانه‌ای که در بخش‌های مختلف در جریان ماه رمضان برگزار می‌شود). میزبان این بازی‌ها مبارک الخرینج، نایب رییس سابق مجلس ملی کویت و رییس پیشین پارلمان است. او تصمیم گرفت در سال ۲۰۱۸ از حضور برخی از ستاره‌های بازنشسته فوتبال در این مسابقه‌ها بهره ببرد.

در تیم انتخابی ستاره‌هایی همچون روماریو، رونالدینیو، خوان سباستین ورون، ریوالدو، کافو، یحیی توره، اریک آبیدال و میچل سالگادو حضور داشتند.

هر بازیکن بر اساس توافق با آژانس بریتانیایی DreamPro Events قرار بود مبلغی را دریافت کنند. مجموع این هزینه به یک میلیون و ۶۳۷ هزار و ۶۰۰ دلار می‌رسید.  

بازیکنان به کویت رفتند و همه چیز طبق روال پیش رفت. ستارگان بازی‌های خود را انجام دادند، با مسئولان شام خوردند و با رسانه‌ها صحبت کردند. مسئولان برگزاری به همه وعده‌های خود عمل کردند تا این که زمان پرداخت فرا رسید.

زمانی که روماریو، ریوالدو و دیگر بازیکنان قبول کردند در این تورنمنت شرکت کنند ۵۰ درصد مبلغ اعلام شده را در زمان امضای قرارداد خواستار شدند. همچنین قرار شد ۵۰ درصد بقیه هنگام رسیدن به کویت پرداخت شود. در این شرایط با دخالت یکی از نزدیکان خانواده سلطنتی که عضوی از حکومت بود قرار شد کل این پول هنگام رسیدن به این کشور به بازیکنان داده شود.

زمانی که آنها به مقصد رسیدند سعی کردند این پول را از طریق یک بانک ماکائو دریافت کنند. با این حال این پول هرگز به حساب‌هایشان ریخته نشد.

آژانس DreamPro Events اعلام کرد در همه حساب‌ها مشکلی به وجود آمده است و به بازیکنان گفت پول خود را از بانک دوبی دریافت کنند. بیشتر بازیکنان به این نشریه اعلام کردند پول خود را دریافت نکردند و از لحظا قانونی وارد عمل شدند.

انتهای پیامSource link