تهیه‌کننده سینما عزادار شد
تهیه‌کننده سینما عزادار شد

پژمان لشگری‌پور که به عنوان مجری طرح در فیلم سینمایی «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا حضور داشت، داغدار شد. لشگری‌پور همچنین مدیریت پروژه «چ» را هم در کارنامه‌اش دارد. به گزارش خبرآنلاین، پژمان لشگری‌پور، تهیه‌کننده و مجری طرح سینما در غم از دست دادن خواهر جوانش به سوگ نشست. خواهر این تهیه‌کننده ساعاتی پیش بر […]


پژمان لشگری‌پور که به عنوان مجری طرح در فیلم سینمایی «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا حضور داشت، داغدار شد. لشگری‌پور همچنین مدیریت پروژه «چ» را هم در کارنامه‌اش دارد.

به گزارش خبرآنلاین، پژمان لشگری‌پور، تهیه‌کننده و مجری طرح سینما در غم از دست دادن خواهر جوانش به سوگ نشست.

خواهر این تهیه‌کننده ساعاتی پیش بر اثر ایست قلبی پشت فرمان اتومبیل شخصی‌اش فوت کرده است.

لشگری‌پور چندین فیلم کوتاه مستند و داستانی را کارگردانی کرده و ساخت و تهیه ۱۳ مجموعه و برنامه تلویزیونی از جمله برنامه‌های «تأملی بر سینمای دفاع مقدس»، «با یاد مرتضی» را انجام داده است. او همچنین در تهیه و تولید فیلم‌های سینمایی «عقل سرخ»، «قارچ سمی» و «مزرعه پدری» همکاری داشته است.

این تهیه‌کننده دو سال پیش در گفت‌وگویی اعلام کرده بود که به دلیل بیماری‌اش پزشکان انجام کارهای استرس‌زا را برایش منع کرده‌اند، به همین دلیل از عرصه سینما و تولید فیلم خداحافظی می‌کند. او همچنین از «بادیگارد» به عنوان آخرین فیلمی که تولیدش را بر عهده داشته یاد کرده بود.

لینک منبع