لیلا فروهر، معین، اندی، ستار و ابی در تلویزیون ایران!+فیلم
لیلا فروهر، معین، اندی، ستار و ابی در تلویزیون ایران!+فیلم
پخش آهنگی از لیلا فروهر در تیتراژ سریال بچه مهندس، بهانه‌ای شد که به تمام بزنگاه‌های ظهور خواننده‌های لس‌آنجلسی در صداوسیما بپردازیم. با لیلا شروع کردیم و با دیگران ادامه دادیم، ویدئو‌های این مطلب را ببینید.

به گزارش سایت خبری مدآرا؛ پخش آهنگی از لیلا فروهر در تیتراژ سریال بچه مهندس، بهانه‌ای شد که به تمام بزنگاه‌های ظهور خواننده‌های لس‌آنجلسی در صداوسیما بپردازیم. با لیلا شروع کردیم و با دیگران ادامه دادیم، ویدئوهای این مطلب را ببینید.

فصل سوم از سریال بچه مهندس با تمام فراز و فرودهایش به پایان رسید. درحالی که در روز‌های اخیر ضعف‌های سریال «بچه مهندس ۳» باعث خلق کلیپ‌های طنز در فضای مجازی شده است، در تیتراژ قسمت آخر این سریال، سرود «ای ایران» پخش شد که خوانندگان آن لس آنجلسی بودند!

این آهنگ سال‌ها پیش توسط لیلا فروهر و گروه «دِ بویز» اجرا شده بود و سازندگان «بچه مهندس ۳» احتمالا بدون اطلاع از هویت اجرا کنندگان، آن را در تیتراژ پایانی قرار داده اند!

حضور ابی و ستار در سریال معمای شاه

در جریان پخش سریال معمای شاه، تصاویری از بازیگری در نقش ابراهیم حامدی (ابی) و صدای او پخش شد. با رسیدن داستان این سریال به حضور فرح و دوستانش در دربار، خوانندگان پیش از انقلاب هم وارد داستان می‌شوند.

معمای شاه عنوان مجموعه تلویزیونی با ژانر تاریخی به کارگردانی محمدرضا ورزی است. این سریال داستان زندگی محمدرضا شاه پهلوی را از زمان بازگشت وی از مصر، پس از ازدواج با ملکه فوزیه تا زمان مرگ به تصویر می‌کشد.

در جریان پخش سریال معمای شاه از شبکه یک صدا و سیما، سکانسی از بازی ستار به عنوان یکی از دوستان دربار و فرح پخش شد.

شهرام شب پره و اندی در صرفاً جهت اطلاع!

بیشتر بخوانید:  سانسور گاومیش در تلویزیون!

در برنامه صرفا جهت اطلاع در گزارش به کلاهبرداری با استفاده از عنوان شهرام شب پره و حاشیه‌ها برای گرفتن عکس یادگاری با اندی پرداخته شد.

هنگامی که برنامه “صرفاجهت اطلاع ” تصویر اندی مددیان خواننده لس آنجلسی را در سیمای جمهوری اسلامی پخش کرد این خواننده چنان به وجد آمد که در پست فیس بوکی خود نتوانست احساس ذوق زدگی خود را بروز ندهد و نوشت: “اندی در تلوزیون ایران”.

 

معین و حضور جنجالی‌اش در صداوسیما

در روز پنج شنبه مورخ ۹۲/۱۰/۲۶ خبر ۲۰:۳۰ بخش صرفا جهت اطلاع، آهنگ معین را از شبکه سه سیما پخش کرد! در خبر ساعت ۲۲ این قسمت ” این لیمای دردسر ساز ” حذف شد؟! این اتفاق باعث جنجال در شبکه‌های اجتماعی و نظرات مختلفی از سوی کابران فضای مجازی شد. البته که پخش صدای این خواننده چندان خبر تازه‌ای نیست و این اتفاق چندین بار دیگر در صداوسیما رخ داده است.

 

منابع: مووی مگ، نمناک، میزان