چشمی و دانشگر زوج خط دفاع استقلال در بازی امشب می‌شوند؟/ وریا به بازی امشب می رسد؟
چشمی و دانشگر زوج خط دفاع استقلال در بازی امشب می‌شوند؟/ وریا به بازی امشب می رسد؟
مجید نامجو مطلق سرمربی استقلال در بازی امشب برابر الاهلی احتمالا از زوج محمد دانشگر و روزبه چشمی استفاد می کند.

به گزارش سایت خبری مدآرا؛دیدار ۲ تیم استقلال و الاهلی عربستان از ساعت ۱۸:۳۰ امروز به مصاف هم می روند  و نامجو مطلق باید بهترین سیستم و ترکیب را برای این بازی انتخاب کند زیرا آبی ها دیگر فرصت اشتباه ندارند و در صورت عدم پیروزی باید به خانه برگردند.

استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا نتوانسته در ۳ بازی قبلی دروازه خود را بسته نگه دارد و در بازی امشب حق اشتباه ندارند. آبی پوشان پایتخت برای صعود ازمرحله گروهی ۹۰ دقیقه فرصت دارند و در این ۹۰ دقیقه باید فوتبال با تمرکز و حساب شده ای را به نمایش بگذارند.

یکی از نکاتی که در بازی امشب مهم است استحکام خط دفاعی استقلالی هاست جایی که شنیده می شود نامجو مطلق تصمیم گرفته به جای عارف غلامی که در بازی الشرطه در کنار چشمی به میدان رفته بود دانشگر را به بازی می گیرد تا در نبرد های هوایی و تن به تن نسبت به الاهلی برتری داشته باشد.

همچنین پس از انجام معاینات لازم دکتر نوروزی از وریا غفوری مشخص شد که این بازیکن مشکلی برای به میدان رفتن مقابل الاهلی ندارد.

غفوری به گفته پزشکان استقلال از ناحیه زانو احساس درد داشت که پس از معاینات لازم از پای وی، مشخص شد او مشکلی برای به میدان رفتن مقابل الاهلی ندارد و می تواند در این دیدار برای استقلال به میدان برود‌.

  • منبع خبر : فوتبالی