اروجعلی ببرزاده کجاست؟
اروجعلی ببرزاده کجاست؟

  اروجعلی ببرزاده، یکی از دو متهم پرونده کوی دانشگاه تهران که از اتهام خود تبرئه نشده بودند، اکنون سرهنگ و رئیس یکی از کلانتری‌های تهران است. به گزارش سایت خبری مدآرا،اروجعلی ببرزاده، یکی از دو متهم پرونده کوی دانشگاه تهران که از اتهام خود تبرئه نشده بودند، اکنون سرهنگ و رئیس یکی از کلانتری‌های تهران […]

 

اروجعلی ببرزاده، یکی از دو متهم پرونده کوی دانشگاه تهران که از اتهام خود تبرئه نشده بودند، اکنون سرهنگ و رئیس یکی از کلانتری‌های تهران است.


به گزارش سایت خبری مدآرا،اروجعلی ببرزاده، یکی از دو متهم پرونده کوی دانشگاه تهران که از اتهام خود تبرئه نشده بودند، اکنون سرهنگ و رئیس یکی از کلانتری‌های تهران است.

 ۱۸ تیر هر سال با توجه به نزدیک شدن به حوادث تلخ تابستان ۷۸ یک اسم بیشتر در کانون توجه قرار می گیرد.سرباز وظیفه اروجعلی ببرزاده، که دو سال بعد از واقعه حمله به کوی دانشگاه به اتهام دزدیدن یک ریش‌تراش به ۹۱ روز زندان و ۱ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده بود. اما در اتفاقی جالب خبرگزاری رکنا در خبری که روز دهم فروردین‌ماه سال گذشته منتشر کرد، از اروجعلی ببرزاده به عنوان سرهنگ کلانتری ۱۵۷ نام برد. موضوعی که تنها چند دقیقه پس از انتشار آن به ترند شبکه های مجازی تبدیل شد.

بیشتر بخوانید:  نقش «حداد عادل» در مشاجره رسانه ای ظریف و آصفری برای چیست؟

سایت دیده بان همواره طی یکسال گذشته بارها برای گفت و گو با سرهنگ ببرزاده تلاش کرده است اما تاکنون هیچ نتیجه ای در پی نداشت.