برد خانگی تراکتور در برابر پرسپولیس
برد خانگی تراکتور در برابر پرسپولیس

تیم فوتبال تراکتور در دیدار حساس برابر پرسپولیس به برتری یک بر صفر دست یافت. به گزارش سایت خبری مدآرا، عصر امروز (جمعه) در حساس‌ترین دیدار هفته دوم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران، تراکتور در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف پرسپولیس مدافع عنوان قهرمانی رفت و در نهایت با تک گل «احسان حاج‌صفی» به […]

تیم فوتبال تراکتور در دیدار حساس برابر پرسپولیس به برتری یک بر صفر دست یافت.


به گزارش سایت خبری مدآرا، عصر امروز (جمعه) در حساس‌ترین دیدار هفته دوم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران، تراکتور در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف پرسپولیس مدافع عنوان قهرمانی رفت و در نهایت با تک گل «احسان حاج‌صفی» به برتری دست یافت.

قضاوت این دیدار که در حضور حدود ۵۵ هزار تماشاگر برگزار شد را «بیژن حیدری» برعهده داشت.

حساسیت بالا سبب شد تا بازیکنان در دقایق ابتدایی با استرس زیادی کار را دنبال کرده و اکثر توپ‌ها را به راحتی از دست بدهند.

تراکتور با حضور شجاعی، دژاگه، حاج صفی و میمبلا در میانه میدان، شرایط بهتری از میهمان خود داشت.

در ادامه پرسپولیسی‌ها عملکرد مناسب‌تری در میانه میدان داشتند و روند بازی را متعادل کردند.

در آخرین ثانیه‌های نیمه نخست «احسان حاج‌صفی» با شوتی از پشت محوطه جریمه که با واکنش نامناسب بیرانوند همراه شد، گل نخست بازی را برای تراکتور به ارمغان آورد تا میزبان با برتری یک بر صفر به رختکن برود.

«گابریل کالدرون» سرمربی پرسپولیس که از علمکرد تیمش رضایت نداشت در ابتدای نیمه دوم «بشار رسن» را به جای «امید عالیشاه» به میدان فرستاد.

پرسپولیس نیمه دوم را برای جبران گل خورده، بهتر آغاز کرد.

در دقیقه ۵۵ و برخلاف روند بازی، تراکتور در آستانه گل دوم قرار گرفت که ضربه سر «مسعود شجاعی» با اختلاف اندکی از کنار دروازه پرسپولیس بیرون رفت.

در دقیقه ۶۰ «رشید مظاهری» ضربه ایستگاهی «بشار رسن» را به زیبایی مهار کرد تا برتری میزبان همچنان حفظ شود.

در دقیقه ۷۵ ضربه سر «وحید امیری» را «مظاهری» دفع کرد تا بازهم ناجی تیمش شود.

پرسپولیس برای جبران نتیجه برنامه خاصی در حملات نداشت و در نهایت زمین را با شکست ترک کرد و سه امتیازی باقی ماند.

تراکتور نیز با هدایت «مصطفی دنیزلی» با این پیروزی، چهار امتیازی شد.

با این اوصاف پرسپولیس پس از ۲۰۱ روز در لیگ برتر باشگاه‌های ایران شکست خورد.

ترکیب تراکتور:

رشید مظاهری، محمدرضا خانزاده، رضا اسدی، میثم تیموری، ایمان سلیمی، مهدی تیکدری، میمبلا(ساسان انصاری)، مسعود شجاعی، اشکان دژاگه(سوگیتا)، احسان حاج‌صفی و کوین فورچونه

ترکیب پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری(امیر روستایی)، محمد نادری(جونیور براندائو)، احمد نوراللهی، امید عالیشاه(بشار رسن)، وحید امیری، سیامک نعمتی، مهدی ترابی و علی علیپور