ایران اعلام کرد با عراق در بصره بازی نمی‌کنیم/ بازی را ببرید نجف، کربلا یا اربیل
ایران اعلام کرد با عراق در بصره بازی نمی‌کنیم/ بازی را ببرید نجف، کربلا یا اربیل

تیم‌های ملی عراق و ایران در چارچوب رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۲۲ و جام ملت‌های ۲۰۲۳ باید به مصاف هم بروند. در حالیکه شنیده می‌شد این بازی به زمان دیگری موکول خواهد شد، فدراسیون فوتبال عراق چنین خبری را تکذیب کرد. به گزارش سایت خبری مدآرا، تیم های ملی عراق و ایران در مقدماتی جام جهانی و جام […]

تیم‌های ملی عراق و ایران در چارچوب رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۲۲ و جام ملت‌های ۲۰۲۳ باید به مصاف هم بروند. در حالیکه شنیده می‌شد این بازی به زمان دیگری موکول خواهد شد، فدراسیون فوتبال عراق چنین خبری را تکذیب کرد.


به گزارش سایت خبری مدآرا، تیم های ملی عراق و ایران در مقدماتی جام جهانی و جام ملت های باید روبروی هم قرار بگیرند. این بازی که قرار است ۲۳ آبان برگزار شود با حواشی زیادی تا به امروز همراه بوده. اینکه به دلیل مسائل امنیتی ممکن بود بازی به زمان یا مکان دیگری منتقل شود.

 

سنخگوی فدراسیون فوتبال عراق اما اعلام کرده که بازی بدون هیچ تغییری در همان تاریخ برگزار خواهد شد. این خبر در حالی اعلام شده که پیش از این ترجیح عراقی ها برگزاری بازی در شهر بصره بود.

 

در حالیکه فدراسیون ایران به دلیل مشکلات اخیر تمایل به برگزاری بازی در یکی از شهرهای کربلا، نجف یا حتی اربیل دارد. چراکه هر سه این شهرها استادیوم های تازه تاسیس دارند و می توانند میزبان بازی باشند. ناآرامی های اخیر در بصره باعث شده که فدراسیون فوتبال ایران چنین ترجیحی داشته باشد که بازی در یکی از شهرهای زیارتی و دور از ناآرامی های اخیر برگزار شود. با این حال فعلا نظر فدراسیون فوتبال عراق طبق آخرین اعلام این است که بازی در همان زمان و مکان قبلی برگزار می شود.

 

ورزشگاه بصره

 

منبع: خبرآنلاین