اسامی شخصیت های شناخته شده تر که در انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کردند+ جدول
اسامی شخصیت های شناخته شده تر که در انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کردند+ جدول

جدول زیر نام و بخشی از سوابق تعدادی از شخصیت‌های شناخته‌تر شده‌ای که برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس یازدهم ثبت‌نام کرده‌اند را نشان می‌دهد. نام سابقه محمدباقر قالیباف شهردار اسبق تهران علی مطهری نماینده فعلی تهران الیاس حضرتی نماینده فعلی تهران علیرضا محجوب نماینده فعلی تهران محمدعلی وکیلی نماینده فعلی تهران محمود صادقی نماینده فعلی […]

جدول زیر نام و بخشی از سوابق تعدادی از شخصیت‌های شناخته‌تر شده‌ای که برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس یازدهم ثبت‌نام کرده‌اند را نشان می‌دهد.


نام سابقه
محمدباقر قالیباف شهردار اسبق تهران
علی مطهری نماینده فعلی تهران
الیاس حضرتی نماینده فعلی تهران
علیرضا محجوب نماینده فعلی تهران
محمدعلی وکیلی نماینده فعلی تهران
محمود صادقی نماینده فعلی تهران
سید فرید موسوی نماینده فعلی تهران
محمدرضا نجفی نماینده فعلی تهران
غلامرضا حیدری نماینده فعلی تهران
بهروز نعمتی نماینده فعلی تهران
مصطفی کواکبیان نماینده فعلی تهران
محسن علیجانی نماینده فعلی تهران
علیرضا رحیمی نماینده فعلی تهران
مهدی شیخ نماینده فعلی تهران
احمد مازنی نماینده فعلی تهران
طیبه سیاوشی نماینده فعلی تهران
سهیلا جلودارزاده نماینده فعلی تهران
فریده اولادقباد نماینده فعلی تهران
فاطمه ذوالقدر نماینده فعلی تهران
فاطمه سعیدی نماینده فعلی تهران
پروانه مافی نماینده فعلی تهران
محمدرضا بادامچی نماینده فعلی تهران
ابوالفضل سروش نماینده فعلی تهران
داود محمدی نماینده فعلی تهران
مسعود پزشکیان نماینده فعلی تبریز
غلامرضا تاجگردون نماینده فعلی گچساران
شهروز برزگر نماینده فعلی سلماس
محمدرضا پورابراهیمی نماینده فعلی کرمان
امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی نماینده فعلی مشهد و کلات
جواد کریمی‌قدوسی نماینده فعلی مشهد و کلات
محمدحسین حسین‌زاده‌بحرینی نماینده فعلی مشهد و کلات
مجتبی ذوالنور نماینده فعلی قم
احمد امیرآبادی‌فراهانی نماینده فعلی قم
حمیدرضا حاجی‌بابایی نماینده فعلی همدان
محمدعلی پورمختار نماینده فعلی بهار و کبودرآهنگ
حشمت‌الله فلاحت‌پیشه نماینده فعلی اسلام‌آباد غرب
محمد خدابخشی نماینده فعلی الیگودرز
عبدالحمید خدری نماینده فعلی بوشهر
حسین رضازاده نماینده فعلی کازرون و کوه‌چنار
سید قاسم جاسمی نماینده فعلی کرمانشاه
سید علی ادیانی نماینده فعلی قائمشهر
مهرداد بائوج‌لاهوتی نماینده فعلی لنگرود
داود محمدی نماینده فعلی قزوین
معصومه آقاپور نماینده فعلی شبستر
جلال میرزایی نماینده فعلی ایلام
علی جلیلی نماینده فعلی مراغه
محسن کوهکن نماینده فعلی لنجان
سید مرتضی خاتمی نماینده فعلی ایجرود و ماه‌نشان
علی‌اصغر یوسف‌نژاد نماینده فعلی ساری
محمود نگهبان‌سلامی نماینده فعلی خواف
محمد کاظمی نماینده فعلی ملایر
قاسم میرزایی‌نیکو نماینده فعلی دماوند و فیروزکوه
سید محمد جواد ابطحی نماینده فعلی خمینی‌شهر
محمدجواد جمالی‌نوبندگانی نماینده فعلی فسا
حسن نوروزی نماینده فعلی رباط‌کریم و بهارستان
بهروز بنیادی نماینده فعلی کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد
علی صوفی وزیر تعاون دولت دوم خاتمی
هادی غفاری نماینده مجالس اول، دوم و سوم و رئیس مؤسسه الهادی
علی شکوری‌راد دبیر کل حزب اتحاد ملت و نماینده مجلس ششم
احمد حکیمی‌پور عضو فعلی شورای شهر تهران، نماینده مجلس چهارم و دبیر کل حزب اراده ملت ایران
محمد علی افشانی شهردار پیشین تهران
آذر منصوری فعال سیاسی اصلاح‌طلب
محمد جواد امام مدیرعامل بنیاد باران و معاون وزیر نیروی دولت خاتمی
ابراهیم اصغرزاده دبیرکل حزب همبستگی ایران اسلامی، نماینده مجلس سوم و معاونت روابط بین‌الملل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت خاتمی
مصطفی سوادکوهی عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی
رحمت‌الله بیگدلی عضو حزب جمهوریت
جلال جلالی‌زاده نماینده مجلس ششم
قدرت‌الله علیخانی نماینده مجالس هفتم و هشتم
جلال جلالی‌زاده نماینده مجلس ششم
مصطفی میرسلیم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دوم هاشمی‌رفسنجانی و رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه
غلامرضا مصباحی‌مقدم نماینده مجالس هفتم، هشتم و نهم
حسین سبحانی‌نیا نماینده مجالس دوم، سوم، چهارم، هفتم، هشتم و نهم
ابوالقاسم رئوفیان دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین
عبدالحسین روح‌الامینی رئیس شورای مرکزی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی
مهدی وکیل‌پور دبیر کل حزب توسعه و عدالت و عضو شورای ائتلاف اصولگرایان
سید شهاب‌الدین صدر نماینده مجلس هشتم و رئیس جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت
محمد حسن قدیری‌ابیانه سفیر اسبق ایران در مکزیک و استرالیا
مجید انصاری

 

علی رازینی

معاون حقوقی دولت اول روحانی، معاون پارلمانی دولت دوم خاتمی و نماینده مجالس دوم، سوم، پنجم و ششم

معاون حقوقی قوه قضاییه، رئیس دیوان عدالت اداری، نماینده سابق مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری

شهیندخت مولاوردی دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی در دولت دوم روحانی، معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور در دولت اول روحانی و مدیر ارتباطات بین‌الملل مرکز امور مشارکت زنان ریاست جمهوری دولت خاتمی
محمد حسین مقیمی رئیس ستاد انتخابات ۹۶، معاون سیاسی وزارت کشور دولت اول روحانی و استاندار و شهردار اسبق تهران
نصرالله جهانگرد رئیس سازمان فناوری اطلاعات دولت اول روحانی و نماینده ویژه رئیس‌جمهور در فناوری اطلاعات و ارتباطات دولت خاتمی
مرتضی مرتضوی معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت دوم روحانی
حسین مظفر نماینده مجالس هفتم و نهم و وزیر آموزش و پرورش دولت اول خاتمی
علیرضا زاکانی نماینده مجالس هفتم، هشتم و نهم
علاءالدین بروجردی نماینده مجالس ششم، هفتم و هشتم
حمیدرضا پشنگ نماینده مجلس نهم
هادی مقدسی نماینده مجلس هشتم
محمد شاهی‌عربلو نماینده مجالس پنجم، ششم و هفتم
محمد عباسپور نماینده مجالس چهارم، ششم و هفتم
ولی آذروش نماینده مجالس ششم و هفتم
ارسلان فتحی‌پور نماینده مجالس هفتم، هشتم و نهم
علیرضا دهقانی نماینده مجلس هشتم
محمدرضا امیری نماینده مجلس هشتم
عسکر جلالیان نماینده مجلس هشتم
زهره الهیان نماینده مجلس هشتم
علیرضا منادی نماینده مجالس هشتم و نهم
عبدالرضا ترابی نماینده مجالس هفتم و هشتم
امیرعباس سلطانی نماینده مجلس نهم
موید حسینی‌صدر نماینده مجالس هشتم و نهم
پیمان فروزش نماینده مجلس هشتم
سید محمد حسین میرمحمدی نماینده مجلس نهم
ابراهیم نکو نماینده مجلس نهم
شاهین میرمحمدصادقی نماینده مجلس هفتم
موسی غضنفرآبادی نماینده مجالس هفتم و هشتم
حسن بیادی نماینده شورای شهر دوم و سوم تهران و دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی
الیاس نادران نماینده مجالس هفتم، هشتم و نهم
حمید رسایی نماینده مجالس هشتم و نهم
بیژن نوباوه‌وطن نماینده مجالس هشتم و نهم
مرتضی آقاتهرانی نماینده مجالس هشتم و نهم و دبیر کل جبهه پایداری
سید محمود نبویان نماینده مجلس نهم
مهدی کوچک‌زاده نماینده مجالس هفتم، هشتم و نهم
فاطمه آلیا نماینده مجالس هفتم، هشتم و نهم
زهره طبیب‌زاده‌نوری نماینده مجلس نهم و رئیس مرکز امور زنان و خانواده دولت اول احمدی‌نژاد
علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی دولت دوم احمدی‌نژاد
سید شمس‌الدین حسینی وزیر امور اقتصادی و دارایی دولت دوم احمدی‌نژاد
مسعود زریبافان معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دولت دوم احمدی‌نژاد
محمد سلیمانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت اول احمدی‌نژاد و نماینده مجلس نهم
رضا تقی‌پور وزیر ارتباطات دولت دوم احمدی‌نژاد و عضو شورای عالی فضای مجازی
محمد طریقت‌منفرد وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دولت دوم احمدی‌نژاد
صادق خلیلیان وزیر جهاد کشاورزی دولت دوم احمدی‌نژاد
محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان دولت دوم احمدی‌نژاد
سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دوم احمدی‌نژاد و نماینده مجلس پنجم
فاطمه واعظ‌جوادی معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست دولت اول احمدی‌نژاد
سید مهدی هاشمی معاون عمرانی و سرپرست وزارت کشور دولت احمدی‌نژاد  و نماینده تهران در مجلس نهم
فاطمه رهبر نماینده مجالس هفتم، هشتم و نهم مجلس
لاله افتخاری نماینده مجالس هفتم، هشتم و نهم
محموداحمدی‌بی‌غش نماینده مجلس هشتم و استاندار خراسان شمالی در دولت دوم احمدی‌نژاد
مالک شریعتی عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی
رامین مهمان‌پرست سخنگوی وزارت امور خارجه در دولت دوم احمدی‌نژاد و سفیر اسبق ایران در لهستان، لیتوانی، قزاقستان و تایلند