مجری شبکه خبر خطاب به مجری جنجالی شبکه افق: ایران برای همه ایرانیان است
مجری شبکه خبر خطاب به مجری جنجالی شبکه افق: ایران برای همه ایرانیان است
زینب ابوطالبی، مجری سیما که به دلیل اظهارات عجیبش در شبکه افق، در ساعات گذشته تبدیل به یکی از سوژه‌های فضای مجازی شده، برای مجموعه صدا و سیما چهره‌ای شناخته شده است.

به گزارش سایت خبری مدآرا،  زینب ابوطالبی، مجری سیما که به دلیل اظهارات عجیبش در شبکه افق، در ساعات گذشته تبدیل به یکی از سوژه‌های فضای مجازی شده، برای مجموعه صدا و سیما چهره‌ای شناخته شده است. او اخیرا در یک برنامه زنده تلویزیونی از شبکه افق، در قامت مجری و کارشناس و در واکنش به شهادت قاسم سلیمانی می‌گوید: «به برکت خونی که ریخته شده است، اگر کسی اعتقاد ندارد جمع کند و از ایران برود، برود آنجایی که آن رفاه و آن مدل زندگی وجود دارد! اگر هم اعتقاد داریم بنظرم باید جدی بیاییم تو میدان …امروز نشان داده‌ایم که همه ایرانی ها به گونه‌ای زندگی سلحشورانه نیاز داریم و آن را می‌پسندیم.» اظهاراتی که با واکنش و انتقاد افرادی از جناح‌های فکری و سیاسی متفاوت روبرو شد.

بیشتر بخوانید:  سید حسین موسویان: نه تنها عربستان که اسرائیل هم توان جنگ نظامی با ما را ندارند

سوسن حسنی‌دخت خبرنگار واحد مرکزی خبری هم در واکنش به اظهارات ابوطالبی نوشت:«معلوم نیست این همه نفرت‌پراکنی در این موقعیت حساس، چه توجیهی دارد. چه کسانی از دوقطبی کردن جامعه سود می‌برند!؟ ایران متعلق به همه ایرانیان است.»

  • منبع خبر : مدآرا