امیر جدیدی از حضور در تیم ملی تنیس انصراف داد
امیر جدیدی از حضور در تیم ملی تنیس انصراف داد
امیر جدیدی سرانجام از حضور در اردوی تیم ملی تنیس ایران انصراف داد.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ منهای بحث دعوت امیر جدیدی به تیم اردوی تیم ملی تنیس ایران که بی تردید به دلیل علاقه خود این بازیگر و بدسلیقگی محض فدراسیون تنیس اتفاق افتاد درباره او چه باید گفت؟

جدیدی در سینمای ایران و در یک بازه زمانی قابل توجه، تبدیل به چهره ای قابل اعتنا شده است. این بازیگر هیچ حضوری در حاشیه‌ها ندارد؛ سر و صدا و جنجال نمی‌کند و راه خودش را می‌رود.

امیر جدیدی از علاقه مندان رشته ورزشی تنیس است؛ اتفاقا تنیس را بد هم بازی نمی‌کند اما دعوت غیرمنتظره او به تیم ملی نشان داد یک چهره سینمایی ترجیحا باید مراقب بازی‌های ورزشی باشد.

تا پیش از این اتفاق و دعوت امیر جدیدی به تیم ملی تنیس که بازتاب عجیبی در جامعه داشت، او همیشه به خاطر بازی‌های خوبش در پروژه‌های سینمایی مورد تحسین قرار می‌گرفت.

این اولین واکنش شدید به امیر جدیدی و حاشیه تازه ای است که برای او رخ داده و این بازیگر سینما اگرچه کمی‌دیر اما سرانجام به این نتیجه رسید برای خلاص شدن از این وضعیت باید عطای حضور در تیم ملی را به لقایش ببخشد؛ تصمیمی‌که اگر کمی‌زودتر گرفته می‌شد شاید حتی کار به دعوت از او به تیم ملی نیز نمی‌کشید و جدیدی به عنوان یک همراه ویژه کنار تیم ملی باقی می‌ماند

  • منبع خبر : خبر ورزشی